Chcesz poczuć się jak księżniczka? Spraw sobie toaletkę Basic i sprawnie wykonaj makijaż każdego dnia!

Kobiety uwielbiają być zadbane i doceniane przez płeć męską. Kochają kosmetyki, perfumy, kremy i maseczki. Każdego dnia poświęcają godziny na pielęgnację swojego ciała i twarzy. Jeżeli Ty również należysz do takiej grupy kobiet to koniecznie spraw sobie toaletkę Basic. Za pomocą toaletki Basic sprawnie nałożysz maseczkę, zrobisz peeling, ułożysz fantazyjną fryzurę i perfekcyjnie się pomalujesz!

Toaletka BASIC to produkt oferowany przez firmę Minko, która zajmuje się projektowaniem i ręcznym wykonywaniem mebli oraz akcesoriów do domu.

Toaletka Basic jest wielofunkcyjna z jednej strony może służyć, jako biurko, z drugiej staje się Twoją krainą piękna i urody. Posiada dyskretnie schowaną szkatułkę pod blatem, w której możesz schować swoje kosmetyki. Dzięki niej perfumy, pudry, cienie, masakry, tusze i inne produkty znikną z widocznych miejsc i zostaną sprawnie ukryte w toaletce Basic.

Toaletka Basic pozwoli Ci każdego dnia wykonać dokładny makijaż, nie będziesz miała problemu ze znalezieniem konkretnego kosmetyku, na każdy produkt bez problemu znajdziesz miejsce. W szybkim czasie pomalujesz się i uczeszesz, jak w profesjonalnym zakładzie.

Wyposażenie toaletki Basic

Toaletka Basic to mebel dla prawdziwej damy, jest niezwykle wszechstronny i z łatwością zmieści się w każdym pomieszczeniu. Posiada specjalną szkatułkę umieszczoną pod blatem, w której możesz schować potrzebne kosmetyki lub inne cenne drobiazgi.

Według własnych upodobań możesz wybrać model szkatułki i zdecydować o jej wyglądzie. W sprzedaży posiadamy szkatułkę aksamitną lub drewnianą ze specjalnymi przegrodami. Dodatkowo Toaletka Basic dostępna jest w serii z modnymi dodatkami w kolorze srebra i złota, które sprawią, że stanie się ona jeszcze bardziej elegancka.

Toaletka Basic to niezwykle wygodny i ustawny mebel, który jest dostępny w szerokiej palecie materiałów oraz kolorów. Odznacza się estetycznie wykonanym wzornictwem oraz perfekcyjnym wykończeniem.

Rozmiar toaletki Basic

Toaletka posiada standardowy rozmiar, jednak, jeśli potrzebujesz nietypowych wymiarów – spełnimy Twoje życzenie.

Klasyczna toaletka Basic posiada szerokość 120, 4 cm głębokość 50, 4 cm, wysokość roboczego blatu 75, 8 cm oraz wysokość blatu 10, 8 cm i 3 cm łączyny pod blatem. Odpowiednio dobrana wysokość toaletki zapewnia komfort osobom niskim oraz wysokim.

Kolor i wykończenie toaletki Basic

Toaletka Basic została zaprojektowana z drewna naturalnego, które może posiadać w poszczególnych partiach widoczne słoje drewna. Mebel jest bardzo wytrzymały i odporny na zarysowania, dodatkowo dostępny w wersji Luxury. Toaletkę Basic można zakupić w przeróżnym kolorze, dzięki temu bezkonfliktowo dopasujemy ją do swojego wnętrza.

Blat toaletki jest wykonany z płyty laminowanej mającej grubość 18 mm. Decydując się na kolor blatu mamy wpływ na jego wykończenie, w przypadku koloru WHITE wykończenie jest gładkie i półmatowe, pozostałe kolory posiadają wykończenie mające strukturę półmatową i grudkowatą.

Toaletka Basic to doskonały mebel dla kobiety w każdym wieku! Nie zwlekaj i spraw sobie przyjemność!

Dodaj komentarz