Domki drewniane na działkę firmy Eko-Architektura

Eko-Architektura Sp. z o.o. jest to firma posiadające duże doświadczenie w projektowaniu drewnianej architektury. Oferujemy nie tylko gotowe projekty, ale otwarci jesteśmy także na współpracę z klientem i realizowanie jego marzeń. Projektujemy domki drewniane na działkę, nowoczesne domki ogrodowe i altany, a także domki letniskowe, sauny, garaże i wiaty. Przy produkcji drewnianych konstrukcji używamy nowoczesnych maszyn CNC. Dzięki temu nasze produkty mają krótkie terminy realizacji (maksymalnie 3 tygodnie od otrzymania zamówienia), a także precyzyjne wykończenie. Nasze produkty to idealne połączenie tradycji z nowoczesnością i doświadczeniem, w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Szczególnie chcemy zwrócić uwagę na naszą elastyczność i realizowanie indywidualnych zamówień. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wystarczy przesłać do nas projekt Państwa koncepcji i wykonamy produkt zgodny z marzeniami klienta. W zależności od skomplikowania konstrukcji, w takim przypadku oczywiście czas realizacji może ulec pewnemu wydłużeniu. Klienci jednak mogą być pewni, ze nasz zespół fachowców o wszystko w pełni zadba. Nasi projektanci i graficy profesjonalnie narysują Państwa koncepcję, a nasz projektant wnętrz może pomóc w rozplanowaniu przestrzeni i w ustawieniu mebli. Nasz dział jakości dokładnie sprawdza, czy wszystkie wyprodukowane elementy są zgodne z wymaganiami klienta. Wysyłka do klienta ma miejsce, gdy jesteśmy pewni, że nasz produkt w pełni usatysfakcjonuje klienta.

Co sprawia, że oferowane przez Eko-Architekturę Sp. z o.o. domki drewniane na działkę są tak bardzo popularne?

Dla klienta liczy się przede wszystkim jakość, połączona z atrakcyjną ceną. Dzięki naszej pasji, jesteśmy w stanie w każdym przypadku zapewnić to idealne połączenie. Za pełny zestaw montażowy oferujemy najniższą cenę na rynku. Prosimy klientów o informację i udokumentowanie, w przypadku gdyby udało się im znaleźć na rynku produkt podobny w niższej cenie. Poczynimy wówczas wszelkie kroki w celu obniżenia naszej ceny. Ponadto, nasza firma charakteryzuje się bardzo krótkim czasem realizacji i szybką dostawą produktów. Elementy drewnianych konstrukcji można zamontować sprawnie i ponosząc przy tym niskie koszty. Z tego względu, zwłaszcza praktyczne domki drewniane na działkę, są chętnie kupowaną u nas architekturą ogrodową. Domki drewniane na działkę są idealnym miejscem do przechowywania sprzętu ogrodowego, czy też innego sprzętu gospodarstwa domowego. Mogą one także służyć jako miejsce do odpoczynku, jako mini-siłownia, czy też mini-biuro.

Co spowodowało, że firma postanowiła zainwestować w biznes architektoniczny oparty na drewnie, jako głównym materiale?

Jak sama nazwa wskazuje, Eko-Architektura Sp. z o.o. to firma stawiająca na ekologię. Żadna architektura nie jest bardziej zdrowa i ekologiczna, niż architektura drewniana. Domki drewniane na działkę idealnie wpasowują się w każde otoczenie i współgrają ze środowiskiem. Dodatkowo, drewno daje poczucie ciepła i spokoju. Kolor drewna bardzo pozytywnie wpływa na psychikę człowieka i działa wysoce relaksująco. Jest to tym samym najbardziej wszechstronny z materiałów architektonicznych. Domki drewniane na działkę to fantastyczne rozwiązanie ponieważ są one zdrowym i kojącym otoczeniem dla użytkowników. Wciąż obecna w drewnie żywica, zawierająca olejki eteryczne, pozytywnie oddziałuje na drogi oddechowe i płuca. Naukowo stwierdzono, ze drewno nie wywołuje alergii. Ponadto, domki drewniane na działkę utrzymują naturalny bilans wilgoci i pomagają utrzymać optymalną temperaturę wewnątrz budynku. Drewniane ściany pochłaniają nadmiar wilgoci. Gdy z kolei powietrze jest zbyt suche, drewno ma zdolność do oddawania z powrotem zmagazynowanej wcześniej wilgoci. Warto także wspomnieć o elektrostatycznych właściwościach drewna. W domkach drewnianych nie gromadzi się energia elektrostatyczna, a więc w pomieszczeniach nie unosi się kurz. Z tego właśnie względu, domki drewniane na działkę są szczególnie polecane osobom z alergią.

Czy domki Eko-Architektura są energooszczędne?

W obliczu bardzo szerokiego obecnie pojęcia energooszczędności, domki drewniane na działkę są bardziej energooszczędne od innej zabudowy. Dzieje się tak za sprawą przynajmniej poniższych okoliczności:

  1. ocieplone, drewniane domki zużywają mniej energii,
  2. drewno jest odnawialnym surowcem budowlanym,
  3. podczas obróbki drewna, od momentu wyrąbania aż do montażu, zużywa się bardzo mało nakładów energetycznych,
  4. domki drewniane na działkę posiadają mało metalowych elementów mocujących, przez to do ich produkcji zużywa się mniej energii, niż w budownictwie tradycyjnym,
  5. ściany wewnętrzne drewnianych budowli przeważnie nie wymagają dodatkowego wykończenia i tym sposobem oszczędzane są surowce i nakłady pracy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej: https://domkiekoarchitektura.pl

Dodaj komentarz