Tradycyjny traktor do tradycyjnych potrzeb gospodarstwa

Przez ostatnie lata mówiło się, że polskie rolnictwo umiera i rolnicy masowo wyprzedają swoje gospodarstwa. Patrząc na silne zainteresowanie kupnem traktorów ursus c 385 oraz form technicznych do nich zbliżonych, można odnieść wrażenie, że jest dokładnie odwrotnie. Wystarczy przejść się na pierwszą wybraną giełdę pojazdów rolniczych. Stoją tam w licznych rzędach tramwaje ursus c 385 i naprawdę zadają szyku na tle produkcji zdecydowanie gorszej jakości. Po czym można poznać naprawdę dobry konstrukcyjnie i wizualnie traktor?

  • ma w miarę lśniącą obudowę przedniej części zewnętrznej, bez względu na kolor
  • pracuje głośno, ale nie ogłuszająco
  • silnik osiąga wysokie parametry pracy bez uszczerbku dla pozostałych części konstrukcji
  • kierownica nie zacina się podczas pracy
  • lusterka są na swoim miejscu
  • działają kierunkowskazy

Ursus – marka – legenda

Warunki, na podstawie których ocenić można sprawność danego traktora, mnożyć można w nieskończoność, większość z tych reguł marka ursus c 385 spełnia w sposób śpiewający. Nie da się oszukiwać, że to właśnie traktory Ursus są najbardziej sprawdzonymi oraz najczęściej wykorzystywanymi pojazdami w polskim przemyśle rolniczym. Tak było już za czasów Państwowych Gospodarstw Rolnych, tak jest i dzisiaj. Gdy funkcjonowały PGR-y, trudno było sobie wyobrazić, że na ich terenach może pracować traktor innej marki. Firma Ursus jest więc naszą wielką tradycją, czy się to komuś podoba, czy też nie.

Na żniwa i zimowe doglądanie pola

Traktory ursus c 385 to pojazdy wielofunkcyjne. Pracować mogą o każdej porze roku. Dostosowane technicznie zostały w celu dołączenia do nich przyczep, co daje im miano najbardziej wszechstronnych pojazdów rolniczych, jakie do tej pory wynalazła technika. Przewóz surowców rolnych z takim traktorem pójdzie jak z płatka. Bez żadnych nieszczęśliwych wypadków czy uchybień na polnej trasie.

Traktor z portali

Wiele portali sprzedaje traktory nowe lub używane. Traktory Ursus są na tyle sprawnie projektowane i wyposażane, że nawet używany model może ergonomicznością dorównać modelowi zupełnie nowemu. Traktor pracuje tak, jak o niego dbamy. Jeśli przechodzi regularne przeglądy techniczne – to odwdzięcza się wieloletnią sprawnością oraz funkcjonalnością. Najbardziej doświadczeni i przedsiębiorczy rolnicy twierdzą, że o traktor dba się tak jak o dziecko. Sporo w tym racji.

Dodaj komentarz