Ursus c 360

Jeśli chodzi o pojazd, jakim jest Ursus C 360 to jest to średni ciągnik rolniczy, który produkowany był w latach 1976-1994 w miejscu, jakim są Zakłady Mechaniczne Ursus w Warszawie. Liczba powstałych tego typu egzemplarzy to około 282 000 sztuk. Jest to produkt, będący modyfikacją ciągnika Ursus C 355. Model o tej samej nazwie został wprowadzony w 2015 roku do produkcji przez firmę URSUS S.A. z siedzibą w Lublinie i to właśnie o nim jest ten artykuł. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat, to koniecznie zapoznaj się z resztą tego artykułu.

Świetne parametry techniczne

Jeśli chodzi o pojazd, jakim jest Ursus C 360 w wersji produkowanej od roku 2015, to należy zdać sobie sprawę z tego, jak świetna maszyna rolnicza to jest. Bez dwóch zdań każdy, kto chociaż raz z niej skorzysta, już nigdy nie będzie chciał pracować przy pomocy innej. Do najważniejszych cech tego produktu należą:

  • napęd 4×4, co przekłada się na ogromną stabilność oraz pewność w prowadzeniu,
  • maksymalna prędkość to aż 30 km/h, co pozwoli na przemieszczanie się także po miastach,
  • przednie koła to 7,5 R16,
  • tylne koła to 320/85 R28,
  • masa bez obciążników wynosi 3150 kg.
  • ważną cechą jest także wysokoprężny, turbodoładowany silnik, chłodzony cieczą.

Oczywiście są to tylko i wyłącznie najważniejsze wyróżniki tego niesamowitego pojazdu, jakim jest Ursus C 360. Produkt ten jest coraz chętniej nabywany także przez zagraniczne koncerny rolnicze.

Czy warto zainteresować się ciągnikiem Ursus C 360?

Pojazd jakim jest ciągnik Ursus C 360 to wysoce wydajny ciągnik, który z pewnością poradzi sobie w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach, jakie mogą panować na wszelkich gospodarstwach rolnych. Jeśli chodzi skrzynię biegów to jest to Carraro z rewersem mechanicznym. Niewątpliwym atutem jest także dwutarczowe, suche sprzęgło z niezależnym sterowaniem sprzęgła typu WOM. Jest to bez dwóch zdań ciągnik dobrej jakości, będący naprawdę dobrą propozycją jeśli chodzi o sprzęty przeznaczone do wykorzystania w rolnictwie. Ogromna ilość nagród corocznie zdobywanych przez koncern Ursus oraz jakość, którą bronią się pojazdy na wszelkich występach i testach sprawiają, że nie można pominąć tego konkretnego modelu w swoich rozważaniach. Bez dwóch zdań zatem warto jest zainteresować się ciągnikiem, jakim jest Ursus C 360.

Dodaj komentarz