Sauny Elmes

Dzisiejsze czasy są bardzo trudne jeśli chodzi o zdrowie psychiczne. Wszyscy żyją w ciągłym biegu i nie mają czasu na odpoczynek, nie mówiąc już nawet o chwili relaksu. Niestety prowadzenie takiego stylu życia przy uwzględnieniu stresu związanego z pracą i obowiązkami nie jest dobrym pomysłem. W dłuższej perspektywie może to poważnie odbić się na naszym zdrowiu. Wiele osób postanawia coś zrobić z tym problemem dopiero, gdy pojawiają się pierwsze objawy np. nerwicy. Dobrze jednak nie dopuszczać do takich sytuacji i zadbać o siebie jeszcze zanim pojawiają się przykre konsekwencje. Nie da się ukryć, że najlepsze doznania w tym aspekcie zapewnia nam sauna, która pozwala wypocić toksyny z organizmu, ale jednocześnie z „głowy”. Osoby regularnie odwiedzające saunę są szczęśliwsze i mają dużo więcej energii. Często bezpośrednio po wizycie czują się jak nowo narodzone. Wizyta w saunie to raj dla psychiki. Możemy się wyciszyć i odciążyć umysł od codziennego stresu.

Firma Elmes – najlepsze sauny na rynku

Nasza firma zajmuje się produkcją saun na wymiar, łaźni, wanien, komnat, a także grot solnych. Wszystkie produkty, które znajdują się na stronie naszej firmy są stworzone przede wszystkim z myślą o zdrowiu i przyjemności naszych klientów.

Dla prawidłowego funkcjonowania poza zdrowiem fizycznym, potrzebujemy także zdrowia psychicznego, które jest bardzo często lekceważone. Jednak ciało i dusza idą ze sobą w parze. Tylko jeśli te dwie rzeczy ze sobą współpracują i działają, możemy cieszyć się pełnym zdrowiem i energią do życia nie tylko latem, ale także ponurą zimą.

Filozofia Wellness

Filozofia Wellness ukierunkowana jest głównie na relaks, witalność, a także regenerację ciała. Jednak jej największym przesłaniem jest moment, który powinniśmy wykorzystać na zastanowienie się nad własnym życiem. Dzięki temu możemy uzyskać pełną harmonię umysłu i ciała, zatracając się w głębokim relaksie. Możemy także zdecydowanie lepiej zrozumieć siebie i swoje lęki – podobnie jak podczas medytacji.

Z szerokiej oferty naszych produktów korzystają najczęściej osoby prowadzące hotel lub ośrodek SPA, ale nie tylko. Niektórzy chcą mieć przecież saunę specjalnie dla siebie w swoim domu. Jednak jeśli jesteś właścicielem hotelu masz szansę zapewnić swoim gościom nie tylko komfortowy nocleg, ale także pełnię relaksacyjnych doznań. Goście, którzy odwiedzą twój ośrodek będą mogli się wyciszyć i odpocząć po ciężkim tygodniu pracy. Znajdziesz u nas wszystko to, co związane z branżą Wellness i SPA.

Prywatne sauny domowe

Jak już zostało wspomniane, odwiedzają nas nie tylko klienci prowadzący hotele i ośrodki, ale także osoby, które poszukują idealnej sauny lub łaźni parowej do swojego domu. Nasza oferta obejmuje również prywatne sauny, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. To co charakteryzuje nasze sauny domowe, to wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane. Ponadto wszystkie sauny domowe są mocno zróżnicowane pod względem:

 • konstrukcji
 • rodzaju drewna
 • stylu
 • detali architektonicznych

Jesteśmy otwarci na propozycje i zawsze staramy się dopasować do potrzeb klientów. Dlatego też w zależności od twoich indywidualnych potrzeb, dobierzemy produkt, który będzie do ciebie najbardziej pasował.

Sauny prywatne, które wykonujemy na wymiar łączą w sobie wszystkie najważniejsze elementy natury człowieka: drewno, kamień i wodę. Oznacza to, że korzystając z naszych saun zatracasz się w przyjemności i zapominasz o wszystkich problemach, które dręczą na co dzień twój umysł.

W sektorze prywatnym mamy do zaoferowania:

 • sauny
 • sauny IR
 • łaźnie parowe
 • ruska bania
 • balia
 • wanny SPA
 • baseny

Dodatkowa pomoc techniczna

Jeśli potrzebujesz pomocy i nie wiesz jak zagospodarować wolną przestrzeń – nie musisz się martwić. Wystarczy, że się do nas odezwiesz i porozmawiasz z naszym doradcą technicznym. Możesz umówić się z nim u siebie w domu, a wtedy nasz doradca udzieli ci szczegółowych rad odnośnie ustawienia sauny, modelu i pieca.

Dodatkowo oferujemy także baseny, które również powstają z wysokiej jakości materiałów przy uwzględnieniu najnowocześniejszej technologii. Dzięki temu są trwałe i wytrzymałe. Wszystkie baseny dostosowujemy do potrzeb indywidualnych naszych klientów. Jesteśmy w stanie wyprodukować i zainstalować basen o niemal każdym kształcie i wymiarze – wszystko zależy od twojej wyobraźni.

Ciekawą odmianą basenów, jest basen skimerowy, w którym woda krąży w układzie zamkniętym – taki basen może być wielką frajdą dla dzieci, a także dorosłych. Podobnie w przypadku basenów z rynną przelewową – woda przelewa się przez górną krawędź do rynny, a następnie płynie do zbiornika wyrównawczego. Po osiągnięciu określonego poziomu w zbiorniku, pompa filtr zasysa wodę, która powraca do basenu poprzez dysze denne lub ścienne.

Podsumowując

Nasza firma istnieje od 1991 roku. Przez ten czas zdobywała niezbędne doświadczenie, dzięki czemu nauczyła się odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wybrednych klientów. Mamy duże doświadczenie w produkcji saun, basenów czy łaźni nie tylko dla hoteli i ośrodków, ale także dla osób prywatnych chcących wyposażyć swój dom w miejsce pełne relaksu i miłych doznań.

Dodaj komentarz